Kadra

Kadra Zespołu Szkół Nr 3 im. Króla Jana III Sobieskiego

 Dyrektor – Paweł Ciołkosz


Wicedyrektor – Halina Idec 

 

Wicedyrektor – Beata Cygan 

 

Kierownik szkolenia praktycznego – Anna Przygodzka

 

1.Język polski 

Renata Pyjor

Marta Tracz

Monika Kadamus – Walencik

Beata Poodgórska

 

2.Język angielski

Anna Kochanowska

Dorota Stańkowska

Joanna Szczerbowska – Kopacz

Ewa Walczak

Rafał Sarna

Magdalena Stec

Aleksandra Bełzak

Piotr Gorczyca

Krzysztof Mroczek  

Magdalena Dubaj

 

3.Język niemiecki

Renata Rębisz

Renata Żemła – Szwajka

Wioletta Zeliaś

Radosław Fedyk

 

4.Matematyka

Anna Jatczak

Agnieszka Zięba

Aneta Woźniak

Joanna Pracoń – Maślanka

Karolina Chciuk

 

5.Fizyka

Agnieszka Zięba

Anna Serafin

 

6.Biologia

Małgorzata Smogór

Agata Malecka

 

7.Chemia

Jadwiga Małkowicz

Anna Trela

 

8.Geografia

Danuta Kozyra

Beata Uczarczyk

Marta Tracz

Tadeusz Frączek

Lidia Ołowiak

 

9.Edukacja dla bezpieczeństwa

Beata Dziura

 

10.Historia

Piotr Kuligowski

Agnieszka Statowska – Głasek

Daniel Rajkowski

 

11.WOS

Piotr Kuligowski

Agnieszka Statowska – Głasek

 

12.Informatyka

Robert Śliwa

Piotr Gorczyca

 

13.Wiedza o kulturze

Krystyna Rząd

Beata Podgórska

 

14.Podstawy przedsiębiorczości

Beata Cygan

Anna Przygodzka

Renata Sękiel

 

15.Przedmioty zawodowe

Marzena Garbacz

Halina Idec

Małgorzata Maziarz

Barbara Korczyńska

Piotr Kuligowski

Jerzy Miszczyszyn

Renata Sękiel

Bożena Skrzat

Jolanta Stępięń

Beata Cygan

Dorota Dziewa

Anna Jakubczak

Agnieszka Kuszyńska

Jolanta Obłój

Anna Przygodzka

Anna Wołoszczak

Krystyna Rząd

Małgorzata Smogór

Anna Trela

Danuta Kozyra

Krzysztof Mroczek

Daniel Rajkowski

Piotr Kiełbasa

Aneta Wójcik

 

16.Praktyczna nauka zawodu

Ewa Ludian

Jadwiga Mańka

Jolanta Obłój

Katarzyna Sienkiewicz

 

17.Wychowanie fizyczne

Adam Bakalarz

Jacek Gątarz

Agnieszka Oleszczuk

Mirosław Barszcz

Beata Dziura

Ernest Taraszka

Jacek Partyka

 

18.Filozofia

Piotr Kuligowski

 

19.Religia

ks. Jan Łyko

Małgorzata Pokora

Bogusław Wojtak

 

20.Pedagog

Elżbieta Bzdoń

Katarzyna Cherla

 

21.Psycholog

Katarzyna Dziółko

 

22.Biblioteka

Magdalena Bartoszek

Renata Kruk  

 

23. Zajęcia rewalidacyjne

Urszula Tryka

Urszula Kasprzyk-Ubranik