"Zasady nakrywania stołu" - warsztaty w Rudniku.

„Zasady nakrywania stołu” – warsztaty w Rudniku.

22 marca 2017 nasza szkoła gościła w Zespole Szkół w Rudniku nad Sanem gdzie odbyły się warsztaty pt. „ Zasady nakrywania stołu”. Uczniowie klasy 3 Tżk o profilu kelner : Dominika Rybarczyk, Anna Stój, Krzysztof Kuziora pod nadzorem pani Beaty Cygan przeprowadzili pokazy i warsztaty z szeroko pojętej kultury stołu. W zajęciach uczestniczyli uczniowie klas I,  II, III technikum, którzy z zainteresowaniem słuchali wiadomości dotyczących zasad nakrywania jak i również zachowania się przy stole podczas konsumpcji. Brali również czynny udział w ćwiczeniach praktycznych na których uczyli się formować serwety, poznali rodzaje i zastosowanie sztućców specjalnych oraz, podstawowe zasady nakrywania stołu. Spotkanie cieszyło się bardzo dużym zainteresowaniem.

{{WidgetGallery=25}}