Wyniki Ogólnopolskiego Konkursu Języka Angielskiego „Forget-Me-Not”

Wyniki Ogólnopolskiego Konkursu Języka Angielskiego „Forget-Me-Not”

Uwaga!

Czas ogłosić wyniki Ogólnopolskiego Konkursu Języka Angielskiego „Forget-Me-Not”, który odbył się w naszej szkole 21 kwietnia b.r. Miło nam poinformować, że Joanna Sulich z klasy 4 Tf, uczennica p. Anny Kochanowskiej, w teście konkursowym uzyskała 98% punktów, zdobywając w ten sposób dyplom z wyróżnieniem oraz nagrodę książkową. Wśród uczennic z najwyższą punktacją znalazły się Ewelina Komsa z kl. 2 Tps (uczennica p. Ewy Walczak) oraz Julia Kotwica z kl. 1 tht (uczennica p. A. Kochanowskiej), które w swojej kategorii wiekowej uzyskały wynik na poziomie 91%. W konkursie wzięło udział 25 uczniów z naszej szkoły. Wszystkie osoby otrzymały dyplomy potwierdzające udział w konkursie, a 11 z nich może pochwalić się dyplomami z wyróżnieniem.

Gratulujemy wysokich wyników!