Sukcesy Ogólnopolskim Konkursie Języka Angielskiego Forget-Me-Not.

Sukcesy językowe uczniów Ekonomika

W tym roku szkolnym aż 20 uczniów Ekonomika z klas  1-4 uzyskało wyróżnienia w Ogólnopolskim Konkursie Języka Angielskiego Forget-Me-Not.

Konkurs organizowany jest przez Centrum Edukacji Filotimo w Lublinie, pod patronatem czasopisma „Języki Obce w Szkole”. W naszej szkole uczniowie mieli możliwość wzięcia udziału w dwóch edycjach tego konkursu.

W edycji jesiennej w listopadzie 2022 r. startowało 35 uczestników z czego dwunastu otrzymało wyróżnienia. Edycja wiosenna w kwietniu 2023r zakończyła się sukcesem ośmiu wyróżnionych uczniów (spośród 21 startujących w konkursie)

Załączone zdjęcia zostały zrobione podczas uroczystego wręczania wyróżnionym uczestnikom dyplomów przesłanych przez organizatora.