Rozstrzygnięcie konkursu dla gimnazjalistów

W dniu 24 marca 2017 roku w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 3 im. Króla Jana III Sobieskiego w Stalowej Woli odbył się VII Konkurs Wiedzy Ekonomicznej ph. „Podatki w Rachunkowości”. Honorowy Patronat przyjęło Stowarzyszenie Księgowych w Polsce, którego prezesem jest Pan Franciszek Wala – absolwent naszej szkoły. Konkurs poprzedziła konferencja, podczas której Pani Magdalena Barska – Nalepa ze SKP oddział w Rzeszowie przedstawiała prezentację dotyczącą zawodu księgowego – doradcy podatkowego.
W konkursie udział wzięło 57 uczniów gimnazjów z powiatu niżańskiego i stalowowolskiego. Walka była zacięta, po dogrywce w konkurencji  drużynowej zwyciężyli uczniowie Gimnazjum nr 2 im. Jana Pawła II w Stalowej Woli, drugie miejsce zajęło Publiczne Gimnazjum w Jacie, trzecie miejsce przypadło dla Gimnazjum Katolickie im. Bł. Ks. Jerzego Popiełuszki w Stalowej Woli. W konkursie indywidualnym I miejsce zajęła  Weronika I. z Gimnazjum nr 2 im. Jana Pawła II w Stalowej Woli, II miejsce – Arkadiusz P. z Publicznego Gimnazjum w Jacie, III miejsce Julia K. z Gimnazjum Katolickie im. Bł. Ks. Jerzego Popiełuszki w Stalowej Woli.
Uczestnicy prezentowali wysoki poziom wiedzy ekonomicznej w zakresie podatków. Wszystkim uczestnikom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów w świecie ekonomii i biznesu.

{{WidgetGallery=26}}