Konkurs wiedzy o podatkach

VII Podkarpacki Konkurs Wiedzy o Podatkach
Skoro podatki , to kto jak nie my – EKONOMIŚCI
21 marca podczas , gdy inni szukali wiosny uczennice naszej szkoły z klasy III Te ( Paulina Mańkowska , Monika Niekurzak  oraz Karolina Piotrowska) i klasy IV Te ( Zuzanna Paterek) zmagały się z wiedzą dotyczącą podatków w II etapie Podkarpackiego Konkursu Wiedzy o Podatkach .
Tematem przewodnim tej edycji konkursu były podatki samorządowe , ale także doradztwo podatkowe oraz inne podatki obowiązujące w Polsce .
II etap konkursu składa się z dwóch części:
– pierwsza to test konkursowy , z którym nasze ekonomistki poradziły sobie znakomicie
– druga to odpowiedzi ustne na trudne , często podchwytliwe pytania zadawane przez komisję konkursową.
Karolina Piotrowska poradziła sobie w tym etapie na tyle dobrze , że zajęła III miejsce i tym samym zakwalifikowała się do Ogólnopolskiego Finału Konkursu Wiedzy o Podatkach , który odbędzie się w Katowicach.
Karolinie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów