Konkurs fotograficzny dla szkół podstawowych „Ekologia w sercu Stalowej Woli”

W związku z realizacją projektu „Ekonomik w Europie” w ramach programu Erazmus+ przez Zespół Szkół nr 3 im. Króla Jana III Sobieskiego w Stalowej Woli, finansowanego ze środków Unii Europejskiej, pragniemy zaprosić uczniów szkół podstawowych klas od VI-VIII do konkursu fotograficznego pod hasłem „Ekologia w sercu Stalowej Woli”
Projekt Nasz pozwolił zdobyć nowe doświadczenia zawodowe, językowe uczniom Ekonomika, zakłada również poruszenie tematyki ekologii w miastach w których na co dzień żyjemy. Uczestnicy projektu zapoznali się z działaniami z zakresu ochrony środowiska i ekologii w Rimini we Włoszech.
Pragniemy zachęcić młodzież z powiatu stalowowolskiego oraz powiatów ościennych do zainteresowania się tematyką ochrony środowiska w Naszym mieście. Zapraszamy osoby chętne do wzięcia udziału w konkursie.
Organizatorzy konkursu.