KONKURS - EKOnomiczna TORBA

KONKURS – EKOnomiczna TORBA

w związku z realizacją projektu „Mobilność kluczem do sukcesu” POWERVET w Zespole Szkół Nr 3 im. Króla Jana III Sobieskiego w Stalowej Woli oraz realizowanymi przez naszą szkołę działaniami w zakresie edukacji konsumenckiej, pragniemy zaprosić młodzież klas VI – VIII do wzięcia udziału w konkursie „EKOnomiczna-TORBA”. Zorganizowanie „Konkursu” ma na celu szerzenie wiedzy konsumenckiej wśród młodych ludzi, którzy wchodząc w dorosłe życie będą świadomymi konsumentami, a także propagowanie ekologicznego stylu życia poprzez wykorzystanie surowców wtórnych do własnoręcznego wykonania torby wielokrotnego użytku oraz promowanie twórczości i kreatywności.

Wszelkie informacje dotyczące konkursu zamieszczone są w załączonym regulaminie konkursu. Rozstrzygnięcie nastąpi w dniu 27 maja 2022r. w czasie dnia otwartego szkoły na który serdecznie zapraszamy.