Konkurs aranżacji stołów konsumenckich "Wiosenny stół"

Konkurs aranżacji stołów konsumenckich “Wiosenny stół”

W dniu 25.03.2022r w naszej szkole odbył się konkurs aranżacji stołów konsumenckich “Wiosenny stół”. Uczniowie klas technikum żywienia i usług gastronomicznych pod kierunkiem nauczycieli pani D.Dziewy i pani A. Jakubczak przygotowali dekorację stołów konsumenckich. Konkurs wzbudzał ogromne zainteresowanie, zarówno wśród uczestników konkursu, jak również wśród młodzieży szkolnej, która chętnie oddawała swoje głosy na „na najładniejszy stół” Na wyróżnienie wg jury zasłużyły stoły prezentowane przez uczniów: Kaję Wścibską i Kacpra Kuźnickiego z kl.3TGŻ oraz Julię Dumę i Różę Buczyńską z kl.3TGŻ .
Na uwagę publiczności zasłużył stół, który zdobył największą liczbę głosów, prezentowany przez Michalle Kusińską i Dominikę Ziarno z kl.3TPŻ .

Gratulujemy wszystkim uczestnikom konkursu.