Konferencja z rachunkowości

KONFERENCJA Z RACHUNKOWOŚCI

W dniu 3 marca 2023r uczniowie klasy 4 Technikum Ekonomicznego wraz z opiekunem wzięli udział w Konferencji z Rachunkowości, która miała miejsce w Zespole Szkół Nr 2 w Rzeszowie, a odbywała się pod patronatem Stowarzyszenia Księgowych w Polsce Oddział Podkarpacki, Polskiej Izby Biegłych Rewidentów oraz Politechniki Rzeszowskiej.

Podczas konferencji uczniowie uczestniczyli w dwóch panelach wykładowych.

Pierwszym prelegentem był dr Alfred Szydełko, prof. Politechniki Rzeszowskiej, który omówił zagadnienia ewidencji i rozliczania kosztów .

Tematykę podatku dochodowego od osób fizycznych w kontekście Polskiego Ładu przedstawiła mgr Bożena Domino, doradca podatkowy oraz wykładowca SK w Polsce.

Tematy konferencji były na tyle ciekawe i aktualne, że młodzież na pewno wiele wyniosła z uczestnictwa w tym wydarzeniu.