IX Edycja Olimpiady Wiedzy Hotelarskiej KOŁOBRZEG – 2017r.

Wzięliśmy udział w najważniejszym konkursie branżowym w Polsce!

6 kwietnia zakończyła się  IX Edycja Olimpiady Wiedzy Hotelarskiej KOŁOBRZEG – 2017r. Miło nam donieść, że pomiędzy najzdolniejszymi młodymi  hotelarzami  w Polsce była także nasza Magdalena Gębala – uczennica klasy IV. Rywalizacja, jak co roku, była bardzo zacięta i przebiegała w dwóch etapach. Z czym musieli poradzić sobie olimpijczycy? W pierwszym etapie był to test sprawdzający wiedzę, ze szczególnym uwzględnieniem tematu przewodniego „Wyposażenie techniczne w hotelarstwie”, drugi etap to obsługa gościa w recepcji w języku angielskim lub niemieckim( !) i na koniec prezentacja obsługi konsumenta w restauracji. Tym samym – egzaminy zawodowe w kwalifikacjach T.11 i T. 12 Magda zdała na 100%.
Dla uczestników IX Olimpiady Wiedzy Hotelarskiej przewidziano atrakcyjny program: zwiedzanie kołobrzeskich hoteli, udział w warsztatach kuchni włoskiej, pokaz i degustację  deserów, przygotowanych przez uczniów Zespołu Szkół Ekonomiczno – Hotelarskich oraz uroczystą kolację. W czasie wolnym uczestnicy wraz z opiekunami  poznawali walory nadmorskiego kurortu .
Magda – gratulujemy!, cieszymy się z Tobą, w pięknym stylu kończysz szkołę!

{{WidgetGallery=32}}