Finał XXVI Olimpiady Wiedzy o Żywieniu i Żywności w Szczecinie

Finał XXVI Olimpiady Wiedzy o Żywieniu i Żywności odbył się 17-18 marca 2022r. w Szczecinie.

Uczestniczyło w nim 32 uczniów z całej Polski. Podkarpacie reprezentowało 3 uczniów, w tym nasza Marta Wróbel z kl. 4 Tżh. Marta ostatecznie po 2 etapach zawodów centralnych zajęła 20 miejsce i jest FINALISTKĄ tej olimpiady. W Szczecinie, oprócz zmagań konkursowych uczniowie i nauczyciele – opiekunowie uczniów, wysłuchali ciekawych wykładów prowadzonych przez profesorów Pomorskiej Akademii Medycznej i Uniwersytetu Rolniczego w Krakowie i Poznaniu, zorganizowano też autokarową wycieczkę po pięknym Szczecinie. Było więc nie tylko naukowo, ale miło i ciekawie. Zachęcamy Was Drodzy Uczniowie rozwijajcie swoje zainteresowania i bierzcie udział w konkursach i olimpiadach, bo naprawdę warto. Naszej wspaniałej Marcie jeszcze raz gratulujemy i życzymy jak najlepszych  wyników na maturze!!!