Nasza uczennica w Etapie Centralnym Olimpiady!

Nasza uczennica w Etapie Centralnym Olimpiady!

Nasza uczennica w Etapie Centralnym Olimpiady!

W piątek, 12 kwietnia 2024r., najlepsi uczniowie z województw podkarpackiego, lubelskiego i świętokrzyskiego walczyli w Lublinie o tytuł finalisty w zawodach okręgowych XLVII Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Rolniczych blok Architektura Krajobrazu.

Z dumą i ogromną przyjemnością informujemy, że uczennica klasy IV Technikum Architektury Krajobrazu Nikola Pazder zajęła 3 miejsce, i uzyskując tytuł finalisty znalazła się w ścisłym gronie najlepszych uczniów z całej Polski, którzy zmierzą się w Etapie Centralnym !

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów !

Wszystkim uczniom naszej szkoły życzymy radości z odkrywania swoich pasji oraz odwagi i konsekwencji w realizowaniu swoich marzeń.