Kolejne sukcesy sportowe naszych uczniów

Kolejne sukcesy sportowe naszych uczniów

Mistrzostwa Województwa w Wielobojach Specjalnych

W dniu 01.10.2022r w Stalowej Woli odbyły się  Mistrzostwa Województwa w Wielobojach Specjalnych .W  zawodach tych brały udział nasze uczennice, gdzie startowały w wieloboju sprinterskim, składającym się z biegu na 100m i 200m. Kornelia Butryn z klasy 2TF w kategorii U20 zajęła drugie miejsce, Zawół Paulina z klasy 1TAT w kategorii U16 -1miejsce, Tokarczyk Klaudia z klasy 1TAT-7 miejsce. Gratulujemy!

Finał  Wojewódzki  Licealiady  „FESTIWAL  SZTAFET”

W dniu 06.10.2022r w Stalowej Woli odbył się Finał Wojewódzki Licealiady w biegach sztafetowych tzw.,, FESTIWAL  SZTAFET” .W  zawodach tych brała udział nasza reprezentacja szkoły. W biegu sztafetowym 4x100m  dziewczęta w składzie: Kwiatkowska Martyna, Butryn Kornelia, Zawół Paulina, Tokarczyk Klaudia,  zdobyły V-ce Mistrzostwo Województwa, a w biegu 4x400m w składzie: Kobylarz Wiktoria, Kuziora Milena, Bieleń Kinga, Przyszowiec Patrycja,  zdobyły 10 miejsce . Gratulujemy!