Ekonomik znów z Brązową Tarczą!

Z prawdziwą dumą informujemy, że kolejny raz jesteśmy najlepszym technikum w Stalowej Woli! Według prestiżowego Rankingu Perspektyw nasz Ekonomik zajął 20. miejsce na Podkarpaciu i 394 w Polsce. Przypominamy, że podstawą tego rankingu są sukcesy uczniów w olimpiadach oraz wyniki z matur i egzaminów zawodowych.

Cieszymy się, że wciąż przychodzą do nas super zdolni młodzi ludzie, którzy  chcą się uczyć i dzięki którym ten kolejny sukces był możliwy. Traktujemy ten wynik jako zobowiązanie, bo zdolna młodzież wymaga dobrej kadry, a dobra kadra przyciąga zdolną młodzież. Dlatego mamy nadzieję, że i w tym roku współpraca i wzajemne zaufanie uczniów, rodziców i nauczycieli będzie podstawą sukcesów naszej szkoły.