Rozpoczęcie roku szkolnego 2023/2024 w dniu 4 września 2023 będzie przebiegało według następującego porządku:
- godzina 8.00 – msza święta w kościele Farnym w Rozwadowie
- godzina 9.00 – rozpoczęcie roku szkolnego w budynku szkoły w sali gimnastycznej, poźniej spotkanie wychowawców z klasami w salach wg poniższego porządku
Wykaz sal, w których odbędzie się spotkanie z wychowawcami po uroczystym rozpoczęciu roku szkolnego
Lp | Klasa | Wychowawca
|
Numer sali |
1. | 1 TEH
Technik ekonomista /Technik handlowiec |
Barbara Korczyńska | 2 |
2. | 1 TS
Technik spedytor |
Agnieszka Zięba | 6 |
3. | 1 TŻ
Technik żywienia i usług gastronomicznych |
Agnieszka Statowska Głasek | 5 |
4. | 1 TF
Technik fotografii i multimediów |
Piotr Gorczyca | 22 |
5. | 1TFA
Technik fotografii i multimediów Technik architektury krajobrazu/ |
Renata Żemła Szwajka | 3 |
6. | 1THT
Technik organizacji turystyki/ Technik hotelarstwa |
Małgorzata Smogór | 8 |
7. | 1 SBI
Klasa wielozawodowa |
Radosław Fedyk | 4 |
8. | 1 SBK
Kucharz /Wielozawodowa |
Katarzyna Sienkiewicz | 9 |
9. | 2 TEH
Technik ekonomista /Technik handlowiec |
Jolanta Stępień | 15 |
10. | 2 TŻS
Technik żywienia i usług gastronomicznych/ Technik spedytor |
Małgorzata Maziarz | 19 |
11. | 2 TAT
Technik architektury krajobrazu/ Technik organizacji turystyki |
Agata Malecka | 21 |
12.. | 2 TF
Technik fotografii i multimediów
|
Renata Rębisz | 13 |
13. | 2 SBk
Kucharz /Wielozawodowa |
Agnieszka Oleszczuk | Sala
gimn. |
14. | 2 SBw
Wielozawodowa |
Beata Dziura | 1 |
15. | 3 TE
Technik ekonomista
|
Bożena Skrzat | 23 |
16. | 3Tżh
Technik żywienia i usług gastronomicznych/ Technik handlowiec |
Beata Cygan | 7 |
17. | 3 TSA
Technik spedytor/ Technik architektury krajobrazu |
Daniel Rajkowski | 12 |
18. | 3 THT
Technik organizacji turystyki/ Technik hotelarstwa |
Dorota Dziewa | 10 |
19. | 3 TF
Technik fotografii i multimediów |
Piotr Kuligowski | 14 |
20. | 3 SBP
Wielozawodowa |
Jadwiga Mańka | 16 |
21. | 4TEH
Technik ekonomista/ Technik handlowiec/ |
Halina Idec | Sala gim. |
22. | 4TF
Technik fotografii i multimediów
|
Wioletta Zeliaś | 11 |
23. | 4TPS
Technik fotografii i multimediów/ Technik spedytor
|
Ernest Taraszka | Sala
gim. |
24. | 4TŻT
Technik żywienia i usług gastronomicznych/ Technik organizacji turystyki |
Agnieszka Kuszyńska | 17 |
25. | 4 THA
Technik hotelarstwa/ Technik architektury krajobrazu |
Anna Trela | 18 |
26. | 5 TPE
Technik ekonomista/ Technik handlowiec/ |
Anna Kochanowska | 1C |
27. | 5TPF
Technik fotografii i multimediów/ Technik hotelarstwa |
Magdalena Stec | 1A |
28. | 5TPT
Technik organizacji turystyki |
Monika Walencik Kadamus | 1B |
29. | 5TPŻ
Technik żywienia i usług gastronomicznych |
Anna Przygodzka | 20 |